Aktualności MRD

Drogie Panie,
Chcemy zachęcić do podjęcia tematu trudnego, ale niezwykle ważnego.

POROZMAWIAJMY O NOWOTWORACH PIERSI.

Nowotwór piersi to najczęściej występujący w Polsce nowotwór wśród kobiet. Najczęściej rozwija się u kobiet między 50. a 70. rokiem życia i to one są w grupie największego ryzyka zachorowania.
Jeśli w rodzinie zdarzyły się przypadki zachorowania na nowotwór, jest to pierwszy sygnał, aby wykonać test genetyczny. Osoby z mutacją genetyczną mają 50% zagrożenie przekazania tej wady potomstwu. Nosicielki mutacji, które stosowały długotrwałą terapię hormonalną, są również bardziej narażone na rozwój choroby.

Wiemy, że rak piersi wykryty we wczesnym stadium jest całkowicie uleczalny. Wiemy też, że im szybciej guz zostanie rozpoznany, tym łatwiej i z jak najmniejszą szkodą dla pacjentki, można go usunąć. 
Dlatego serdecznie namawiamy do przeczytania przygotowanej przez nas broszury informacyjnej z zakresu nowotworów piersi.

Kliknij tu aby wyświetlić broszurę informacyjną.

Wspieraj z nami Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i weź udział w aukcji charytatywnej.
kliknij w baner aby przejść do aukcji:

Pokaż wielkie serce wspierając WOŚP a wykwalifikowany zespół MR Diagnostic upewni się że twoje serce jest zdrowe i będzie biło mocno jeszcze na wielu finałach Wielkiej Orkiestry.

Zapraszamy wszystkie serca do licytacji !

MR DIAGNOSTIC Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2016